Pakiet Platynowy

– sesja narzeczeńska
– przygotowania
– ceremonia
– wesele
– sesja ślubna
– fotoalbum 30×30

Pakiet Złoty

– przygotowania
– ceremonia
– wesele
– sesja ślubna

– fotoalbum 30×30

Pakiet Srebrny

– przygotowania
– ceremonia
– wesele

– fotoalbum 30×30

Dodatkowo w każdym z naszych pakietów otrzymują Państwo  wszystkie fotografie na pendrive razem ze spersonalizowanym etui.

Fotografia ślubna

Naszym zdaniem jeden fotograf nie jest w stanie uchwycić wszystkich kluczowych momentów tego wyjątkowego dnia. Dlatego oferujemy dwoje fotografów na Państwa ślubie – dwie perspektywy oraz dwa różne spojrzenia. Naszym celem jest nie tylko uwiecznienie najważniejszych chwil uroczystości, ale też uchwycenie wszystkiego, co dzieje się obok. Jeden fotograf często musi dokonać wyboru – czy w danej chwili chce ująć ogół, czy szczegół. W dwójkę nigdy nie mamy tego problemu.
Odnośnie sesji ślubnych, plenerowych – jesteśmy otwarci na różnego rodzaju ciekawe pomysły dotyczące samej sesji, jak i jej lokalizacji. Często jeździmy na sesje do Poczdamu, nad morze, czy do ogrodów dendrologicznych.

Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem dla Państwa fotoalbumów,

Fotografia okolicznościowa

Uwieczniamy wszystkie ważne dla Państwa chwile – chrzciny, urodziny, srebrne i złote gody, wieczory panieńskie i kawalerskie, jubileusze, rocznice oraz wszelkiego rodzaju tego typu wydarzenia.

Fotografia artystyczna

Zajmujemy się również artystycznymi sesjami, takimi jak: sesje brzuszkowe, noworodkowe, rodzinne, motoryzacyjne czy indywidualne.

Fotografia komercyjna

W naszej ofercie znajdują się również zlecenia komercyjne – zdjęcia produktów do sklepu, zdjęcia z różnorodnych eventów (wydarzenia sportowe, koncerty, imprezy firmowe itp.).